skdeenhu

Penzión Terra Banensium

Kniha návštev

Fórum

We loved our stay here in 2014!

We initially stayed here for 4 days, but enjoyed our stay so much, that we booked for 3 more days! Great hosts and a great area to explore! Hope to come back from Dallas, Texas!
Pridal Whitney Wells, 11.07.2017

Krásny pobyt

Ďakujeme za krásny pobyt.Penzión pekne,moderne a zároveň útulne zariadený,pani majiteľka veľmi ústretová a ochotná.
Pridal Peťko a Majka, 01.01.2017

Penzion

Dobrý deň Chcel by som vyzdvihnúť tento rodinný penzión je neskutočne úžasný. Mila Pani majiteľka s manželom strašne ochotná. Vyšla nám v ústrety čo sme len chceli. Takze naše hodnotenie Top#1 Určite sa čoskoro vydime dúfam že na Silvestra :) A môžem len odporučiť
Pridal Petrex, 27.12.2016

Odporucam!

Tento rodinny penzion sme navstivili na konci oktobra spolu so znamymi a dohromady so 4 detmi.Stravili sme tu tri noci. Aj napriek dazdivemu pocasiu sme sa my ani nase deti nenudili - vdaka detskému kutiku, virivke a ochotnej majitelke. Mali sme objednane aj ranajky, ktore obsahovali vzdy cerstve pecivo a boli nadmieru bohate a velmi chutne. Budeme radi, ak sa nam podari stravit tu par dni aj pocas leta, ked bude k dispozicii bazen, trampolina i gril. Tak do skorého :-)
Pridal Dada, 05.11.2016

Ubytovanie BS

Veľmi krásny, útulný penzión v tichom prostredí. Personál - veľmi ústretový a milý. Izby boli nádherné. Napriek cene sa naše očakávania viac ako len splnili. Boli sme veľmi spokojní. Určite sa chceme vrátiť! Ďakujeme za príjemný zážitok! :)
Pridal Vanesa P., 29.04.2016

Sabita

packers and movers pune @ http://www.5th.co.in/packers-and-movers-pune/ packers and movers bangalore @ http://www.5th.co.in/packers-and-movers-bangalore/ packers and movers gurgaon @ http://www.5th.co.in/packers-and-movers-gurgaon/ packers and movers navi mumbai @ http://www.5th.co.in/packers-and-movers-navi-mumbai/ packers and movers thane @ http://www.5th.co.in/packers-and-movers-thane/
Pridal Sabita, 09.04.2016

Hodnotenie

Veľmi krásne ubytovanie v novom a pekne zariadenom penzióne, s pekne upraveným exteriérom, možnosť sa ubytovania so psíkom sme veľmi ocenili. Ďakujeme aj pani majiteľke za milý a ľudský prístup. Určite sa sem ešte v budúcnosti radi vrátime a využijeme Vaše služby.
Pridal Maroš a Vierka, 09.11.2014

hodnotenie

Veľmi príjemný a pekne zariadený penzión, ústretová a milá pani na recepcii, penzión je rodinne zameraný. Príjemná atmosféra :) Ak zavítame opäť do BS, tak jedine sem :)
Pridal Igor a Kika, 11.08.2014

Super pobyt

Ďakujeme za super pobyt v penzione Terra Banensium. Ochotná domáca pani Veronika nám vo všetkom vyšla v ústrety. Izba nás príjemne prekvapila čistotou. Wifi, sauna a jacuzzi zadarmo. Centrum mesta max. 10 min. Radi sa vrátime
Pridal Ado a Ada, 05.07.2014

Odporúčam

Moderne zariadený penzión, ochotná pani domáca a keďže je domov tam, kde je WiFi, cítili sme sa ako doma :-)
Pridal Richard Jaroušek, 03.05.2014